Services Documentation API (7.x-1.4) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Download
af: Laai af

en: Save
af: Stoor

en: action
af: aksie

en: update
af: opdateer
