Services Documentation API (7.x-1.4) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Custom
am: ብጁ
