Services Documentation API (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Download
ar: تحميل

en: Response
ar: الجواب

en: Save
ar: حفظ

en: URL
ar: العنوان URL

en: action
ar: إجراء

en: Custom
ar: مخصص

en: update
ar: حدّث

en: relationships
ar: العلاقات
