Services Documentation API (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Download
ast: Baxar

en: Save
ast: Guardar

en: action
ast: Aición

en: Custom
ast: Personalizáu

en: update
ast: anovar
