Services Documentation API (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Download
be: Сцягнуць

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка

en: action
be: дзеянне

en: Custom
be: Паводле настроек

en: update
be: абнавіць
