Services Documentation API (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Description
bg: Описание

en: Download
bg: Свали

en: Response
bg: Отговор

en: Save
bg: Запази

en: action
bg: действие

en: Custom
bg: Персонализиран

en: update
bg: обновяване
