Services Documentation API (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: URL
bn: ইউআরএল
