Services Documentation API (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: action
bo: བྱ་འགུལ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: relationships
bo: འབྲེལ་བ

en: services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ
