Services Documentation API (7.x-1.4) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Description
bs: Opis

en: Save
bs: Sačuvaj

en: action
bs: akcija

en: Custom
bs: Prilagođen

en: update
bs: osvježavanje

en: relationships
bs: odnos
