Services Documentation API (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Download
ca: Baixa

en: Response
ca: Resposta

en: Save
ca: Desa

en: action
ca: acció

en: Custom
ca: Personalitzat

en: create
ca: crea

en: update
ca: actualitza

en: relationships
ca: relacions

en: Services
ca: Serveis

en: Authorization
ca: Autorització
