Services Documentation API (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Description
cs: Popis

en: Download
cs: Stáhnout

en: Response
cs: Odpověď

en: Save
cs: Uložit

en: action
cs: akce

en: Custom
cs: Vlastní

en: update
cs: aktualizovat

en: relationships
cs: vztahy

en: Services
cs: Služby
