Services Documentation API (7.x-1.4) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Save
cy: Cadw

en: action
cy: gweithred

en: Custom
cy: Addasu

en: update
cy: diweddaru

en: relationships
cy: cysylltiadau
