Services Documentation API (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Download
da: Hent

en: Save
da: Gem

en: action
da: handling

en: Custom
da: Tilpasset

en: create
da: opret

en: update
da: opdatér

en: relationships
da: forhold

en: Authorization
da: Godkendelse
