Services Documentation API (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Download
el: Λήψη

en: Save
el: Αποθήκευση

en: action
el: Ενέργεια

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: update
el: ενημέρωση

en: relationships
el: συσχετίσεις
