Services Documentation API (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Download
eo: Elŝutu

en: Save
eo: Konservu

en: action
eo: ago

en: Custom
eo: Propra

en: update
eo: ĝisdatigi
