Services Documentation API (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: delete
es: eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Download
es: Descargar

en: Response
es: Respuesta

en: Save
es: Guardar

en: action
es: acción

en: Custom
es: Personalizado

en: create
es: crear

en: update
es: actualizar

en: relationships
es: relaciones

en: services
es: servicios

en: Services
es: Servicios

en: Authorization
es: Autorización
