Services Documentation API (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Download
et: Allalaadimine

en: Save
et: Salvesta

en: action
et: toiming

en: Custom
et: Kohandatud

en: update
et: uuendus

en: relationships
et: suhted

en: Authorization
et: Autoriseerimine
