Services Documentation API (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Download
eu: Deskargatu

en: Response
eu: Erantzun

en: Save
eu: Gorde

en: action
eu: ekintza

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: create
eu: sortu

en: update
eu: eguneratu

en: relationships
eu: erlazioak

en: Services
eu: Zerbitzuak
