Services Documentation API (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Download
fi: Lataa

en: Response
fi: Vastaus

en: Save
fi: Tallenna

en: action
fi: toiminto

en: Custom
fi: Oma

en: update
fi: päivitä

en: relationships
fi: suhteet

en: Services
fi: Palvelut

en: Authorization
fi: Vahvistus
