Services Documentation API (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: delete
fr: supprimer

en: Download
fr: Téléchargement

en: Response
fr: Réponse

en: Save
fr: Enregistrer

en: Custom
fr: Personnalisé

en: create
fr: créer

en: update
fr: mettre à jour

en: relationships
fr: relations

en: Authorization
fr: Autorisation

en: Request URL
fr: URL de la requête
