Services Documentation API (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Save
gu: સાચવો

en: action
gu: ક્રિયા

en: relationships
gu: સંબંધો
