Services Documentation API (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Download
he: הורדה

en: Response
he: תשובה

en: Save
he: שמירה

en: URL
he: כתובת URL

en: action
he: פעולה

en: Custom
he: מותאם

en: update
he: עידכון

en: relationships
he: יחסים
