Services Documentation API (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Description
hi: उल्लेख

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Response
hi: उत्तर

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: URL
hi: यूआरएल

en: action
hi: क्रिया

en: Custom
hi: मनपसंद
