Services Documentation API (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Save
hr: Spremi

en: action
hr: akcija

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: update
hr: ažuriraj

en: relationships
hr: odnosi
