Services Documentation API (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Download
hy: Բեռնել

en: Save
hy: Պահպանել

en: action
hy: գործողություն
