Services Documentation API (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: delete
id: hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Download
id: Unduh

en: Response
id: Jawaban

en: Save
id: Simpan

en: action
id: aksi

en: Custom
id: Tersuai

en: create
id: buat

en: relationships
id: hubungan

en: Services
id: Layanan
