Services Documentation API (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Download
is: Hala niður

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: action
is: aðgerð

en: Custom
is: Sérsniðið

en: relationships
is: tengsl
