Services Documentation API (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: delete
it: elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Download
it: Scarica

en: Response
it: Risposta

en: Save
it: Salva

en: action
it: azione

en: Custom
it: Personalizzato

en: update
it: aggiorna

en: relationships
it: relazioni

en: Authorization
it: Autorizzazione
