Services Documentation API (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Download
ja: ダウンロード

en: Response
ja: レスポンス

en: Save
ja: 保存

en: action
ja: アクション

en: Custom
ja: カスタム

en: update
ja: 更新

en: relationships
ja: リレーションシップ

en: Services
ja: サービス

en: Authorization
ja: 承認
