Services Documentation API (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Download
jv: Undhuh

en: Save
jv: Simpen

en: action
jv: aksi

en: Custom
jv: Kostum
