Services Documentation API (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Download
kk: Жүктеу

en: Save
kk: Сақтау

en: action
kk: әрекет

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: update
kk: жанарту
