Services Documentation API (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Authorization
kn: ದೃಢೀಕರಣ
