Services Documentation API (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Download
ku: داگرتن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: action
ku: کردار

en: Custom
ku: درووستکراو

en: update
ku: نوێبکەوە

en: relationships
ku: پەیوندییەکان
