Services Documentation API (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Save
lt: Saugoti

en: action
lt: veiksmas

en: Custom
lt: Savitas

en: update
lt: atnaujinti

en: relationships
lt: ryšiai

en: Authorization
lt: Leidimas
