Services Documentation API (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Response
lv: Atbilde

en: Save
lv: Saglabāt

en: action
lv: darbība

en: Custom
lv: Pielāgots

en: update
lv: atjauninājums

en: relationships
lv: attiecības

en: Authorization
lv: Autorizācija
