Services Documentation API (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Download
mn: Татах

en: Save
mn: Хадгалах

en: action
mn: үйлдэл
