Services Documentation API (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Save
mr: संरक्षीत

en: action
mr: कृती
