Services Documentation API (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: action
ne: कार्य

en: Custom
ne: मनचाहिदो
