Services Documentation API (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Download
nl: Downloaden

en: Response
nl: Antwoord

en: Save
nl: Opslaan

en: action
nl: actie

en: Custom
nl: Aangepast

en: create
nl: aanmaken

en: update
nl: bijwerken

en: relationships
nl: relaties

en: Services
nl: Diensten

en: Authorization
nl: Autorisatie

en: Request URL
nl: Opgevraagde URL
