Services Documentation API (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Download
nn: Last ned

en: Save
nn: Lagre

en: action
nn: handling

en: Custom
nn: Tilpassa

en: update
nn: oppdater
