Services Documentation API (7.x-1.4) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Description
os: Афыст

en: Download
os: Рахæсс

en: Save
os: Ныффысс
