Services Documentation API (7.x-1.4) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: update
pa: ਅੱਪਡੇਟ
