Services Documentation API (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Description
pl: Opis

en: Download
pl: Pobierz

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Save
pl: Zapisz

en: action
pl: akcja

en: Custom
pl: Własne

en: create
pl: utwórz

en: update
pl: aktualizacja

en: relationships
pl: powiązania

en: services
pl: serwisy

en: Services
pl: Serwisy

en: Authorization
pl: Autoryzacja
