Services Documentation API (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: delete
pt: eliminar

en: Description
pt: Descrição

en: Download
pt: Descarregar

en: Response
pt: Resposta

en: Save
pt: Guardar

en: action
pt: ação

en: Custom
pt: Personalizado

en: create
pt: criar

en: update
pt: atualizar

en: relationships
pt: relações

en: Services
pt: Serviços

en: Authorization
pt: Autorização
