Services Documentation API (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: delete
ru: удалить

en: Description
ru: Описание

en: Download
ru: Скачать

en: Response
ru: Ответ

en: Save
ru: Сохранить

en: action
ru: действие

en: Custom
ru: Собственная

en: create
ru: создайте

en: update
ru: обновить

en: relationships
ru: связи

en: Services
ru: Службы

en: Authorization
ru: Авторизация
