Services Documentation API (7.x-1.4) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: delete
se: sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Save
se: Vurke

en: relationships
se: oktavuođat
