Services Documentation API (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Download
sk: Prevziať

en: Save
sk: Uložiť

en: action
sk: akcia

en: Custom
sk: Vlastná

en: create
sk: vytvoriť

en: update
sk: aktualizácia

en: relationships
sk: vzťahy

en: Services
sk: Služby

en: Authorization
sk: Autorizácia
