Services Documentation API (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Download
sl: Prenesi

en: Save
sl: Shrani

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: update
sl: posodobi
