Services Documentation API (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Download
sv: Ladda ned

en: Response
sv: Svar

en: Save
sv: Spara

en: action
sv: åtgärd

en: Custom
sv: Anpassad

en: update
sv: uppdatera

en: relationships
sv: relationer

en: Services
sv: Tjänster

en: Authorization
sv: Tillåtelse
