Services Documentation API (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Response
ta: பதில்

en: Save
ta: சேமி

en: action
ta: நடவடிக்கை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: update
ta: நிகழ்நிலை

en: relationships
ta: உறவுகள்
